pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 14 maja 2021
  • 6 czerwca 2021
  • wyświetleń: 4504

Zagmatwane losy narodu polskiego i niemieckiego w spektaklu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj

Za nami:

Trudne i zagmatwane losy narodu polskiego i niemieckiego, które od stuleci zamieszkiwały Śląsk - wspólny heimat - ukazane oczami dzieci. Najmłodsi nie wiedzą, co to naród i polityka. Ich światem jest mały plac pomiędzy familokami, w których mieszkają przyjaciele, a nie Polacy czy Niemcy. Tę tematykę poruszy spektakl Teatru Trip "Gdzie ci będzie tak dobrze jak tutaj" w pawłowickim GOK-u - do obejrzenia już 6 czerwca o godzinie 17.30.

spektakl powstanie śląskie
fot. GOK Pawłowice


Lottie i Alek znają się od urodzenia. Razem dzielą radości i smutki, razem psocą, uczą się i wspierają w najtrudniejszych chwilach, jak na prawdziwych przyjaciół przystało. Wybuch I powstania śląskiego uruchamia lawinę wydarzeń. Beztroski świat znika, a bohaterowie muszą dorosnąć szybciej, niż by tego chcieli. Zapraszamy całe rodziny. Spektakl będzie dobrą okazją do wspomnień dla dziadków i lekcją historii dla wnuków.

Czas trwania ok. 55 min. Spektakl skierowany do widza 7+. , sala widowiskowa GOK.

Bezpłatne wejściówki na spektakl można odebrać w biurze GOK. Organizator prosi o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa dla uczestników wydarzeń kulturalnych.

Prosimy pamiętać, że z powodu epidemii w ostatniej chwili mogą nastąpić zmiany w datach lub godzinach imprez. Zachęcamy, aby sprawdzać szczegółowe informacje na stronie GOK przed przybyciem na wybrane wydarzenie.

ar / pless.pl, źródło: GOK Pawłowice

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj