pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Rozrywka

  • 22 marca 2021
  • 31 maja 2021
  • wyświetleń: 14718

Spotkanie z Arturem Andrusem w pawłowickim GOK-u w maju!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj

Za nami:

Do trzech razy sztuka... Gminna Biblioteka Publiczna w Pawłowicach zaprasza na spotkanie autorskie z Arturem Andrusem, które dotąd nie doszło do skutku z powodu obostrzeń epidemicznych. Spotkanie odbędzie się 31 maja o godz. 17.00 w sali widowiskowej GOK.

Rozmowę z artysą kabaretowym poprowadzi Aneta Antosiak. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Bezpłatne wejściówki można odebrać w bibliotece głównej oraz jej filiach! Wejściówki na poprzedni termin (14 kwietnia) zachowują ważność.

Artur Andrus to dziennikarz radiowy i telewizyjny, aktor, pisarz, poeta, autor tekstów piosenek, piosenkarz, artysta kabaretowy i konferansjer. Jest między innymi autorem książki-zbioru piosenek i wierszy pt. "Popisuchy", wyboru najlepszych i najśmieszniejszych tekstów z jego popularnego bloga "Blog osławiony między niewiastami" czy książki-rozmowy z Marią Czubaszek i Wojciechem Karolakiem "Boks na ptaku, czyli każdy szczyt ma swój Czubaszek i Karolak".

Spotkanie odbędzie się z zachowaniem wymogów sanitarnych, przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa. W załączniku na stronie biblioteki znajdziecie oświadczenie o stanie zdrowia i świadomości ryzyka, które należy dostarczyć najpóźniej w dniu spotkania! Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania.

Potrzebne dokumenty znajdziecie na stronie:
www.biblioteka.pawlowice.pl/aktualnosci/artykul/news/artur-andrus-gosciem-biblioteki-1/

andrus

ar / pless.pl, źródło: GOK Pawłowice

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj