pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Gorące tematy

  • 15 czerwca 2021
  • 20 czerwca 2021
  • wyświetleń: 21939

[FOTO] Kolorowe parasolki zawisły nad Bankową w Pszczynie

Kolorowe parasolki wiszą już w kilku miastach w Polsce, a nawet w Ogrodach Kapias z Goczałkowicach, ale i tak wciąż najbardziej kojarzone są z portugalskim miastem Agueda. Nie tylko dodają uliczkom uroku, ale i chronią przed upałami. We wtorek, 15 czerwca pojawiły się także na ul. Bankowej w Pszczynie!

Kolorowe parasolki zawisły nad Bankową w Pszczynie - 15.06.2021 · fot. pless.pl


Ulica Bankowa to miejsce, gdzie odbywają się od lat wydarzenia artystyczne - projekcje filmowe, spotkania autorskie, a przede wszystkim koncerty z cyklu Bankowa Street Live. Parasolki z pewnością pozwolą uchronić publiczność nie tylko przed słońcem, ale i przed deszczem i sprawią, że ulica będzie jeszcze bardziej rozpoznawalna!

Kilka godzin wystarczyło, a setki zdjęć ul. Bankowej po metamorfozie znalazło się już w sieci. Pracom montażowym przyglądał się również burmistrz Pszczyny.

- Kolorowe parasolki jeszcze bardziej ożywiły ul. Bankową. To tutaj od kilku lat prowadzimy projekt Bankowa Street Live, gdzie na skrzyżowaniu ulicy odbywają się koncerty. Wiele osób kojarzy to miejsce z muzyką. Nowa ozdoba z pewnością będzie kolejnym punktem na turystycznej mapie Pszczyny. Tym bardziej, że na niewielkiej uliczce zlokalizowane są lokale gastronomiczne, które serwują dobrą kuchnię - mówi Dariusz Skrobol.

Parasolki pojawiły się jako element dekoracyjny ulicy Bankowej z inicjatywy Urzędu Miejskiego. Będą w tym miejscu do jesieni. Zachęcamy do spacerów! A najbliższy koncert na ul. Bankowej odbędzie się już w czwartek, 24 czerwca. Na scenie wystąpi zespół Hard Rockets.

"The Umbrella Sky Project" wymyśliła agencja Sextafeira Produções. Po raz pierwszy powiesiła kolorowe parasole w 2012 roku.

ar / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.